Smets Groothandel groenten&fruit (11 van 15)
Smets-Groothandel-team

Directie leden

Richard Smets

Directie 
Richard@psmets.nl
+31 653219736
 
Pierre Smets
Oud directeur
+31 653180609

Loek Smets
Directie
Loek@psmets.nl
+31 6 23972344

Inkoop/verkoop:

Jürgen Crutsen
Jurgen@psmets.nl
+31 46 2060045
 
Patrick Voorst 
Patrickv@psmets.nl
+31 46 2060046
 
Patrick Meijers
Patrick@psmets.nl
+31 46 2060041
 
Algemene email inkoopafdeling: 
inkoop@psmets.nl

Verkoop Smets:
verkoop@psmets.nl

Administratie:

Renate van Musch (06.30-12.30)
Renate@psmets.nl
+31 46 4742381
 
Manuela Jacobs (12.30-19.00)
Manuela@psmets.nl
+31 46 4742381
 
Ellen Habets (di-woe-do)
Ellen@psmets.nl
+31 46 2060042
 
José Fransen-Willemsen (00.30-06.30)
Jose@psmets.nl             
+31 46 4742381 

Boekhouding:

Perry van der Bol 
Perry@psmets.nl
+31 46 2060057
 
Roger Kitzen
Roger@psmets.nl          
+31 46 2060056

Algemene email boekhouding: 
administratie@psmets.nl
invoice@psmets.nl

Chauffeurs/nachtploeg

Natuurlijk hebben wij ook een fijne groep van chauffeurs en een gedreven nachtploeg (en orderpickers).

Iedere dag verse producten

Iedere dag verse producten

Bestellingen worden de volgende dag op de door uw gewenste locatie bezorgd, door ons sterk eigen logistiek systeem.

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Volg ons op Social Media

Volg ons op Social Media

P. Smets & Zn.
Wij bieden een compleet AGF assortiment.
Alle soorten aardappelen, groenten, fruit, bananen, exoten, citrusvruchten, noten, kruiden en paddenstoelen. Daarnaast bieden wij een ruim assortiment Turkse producten aan.

Adresgegevens:
Hofdwarsweg 11
6161 DE GELEEN
Tel - 046-4742381
Mail - info@psmets.nl

 

Openingstijden:
Ma - 04.00-18.30
Di - 04.00-18.30
Woe - 04.00-18.30
Do - 04.00-18.30
Vrij - 04.00-20.00
Zat - 04.00-12.00
Zo - Gesloten